Standart Tip Soğuk Oda Evaporatörleri
Standart Tip Soğuk Oda Evaporatörleri

Kapasite değeri 0,8KW ile 60 KW aralığında değişen ürünlerden oluşmaktadır

    Bataryalarda, 4, 6, 8, 10 mm kanat aralığına sahip alüminyum fin ve 3/8″ ve 1/2″ bakır boru kullanılmaktadır. Tüm bataryalar 30 Bar basınç değerinde test edilir ve test sonrası pozitif basınç ile sevk edilir.

    Evaporatör kasetleri, korozyona dayanıklı olacak şekilde galvanizli çelik malzemeden üretilir ve eloktrostatik toz boya ile boyanır. Ürünlerimizde standart renk olarak RAL9010 kullanılır.

    Montaj ve bakım kolaylığı için yan kapaklar ve drenaj tavası kolayca çıkarılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hava by-pasını kesecek şekilde ara drenaj tavası kullanılmıştır. Talep edilmesi durumunda kasetler paslanmaz çelik olarak ta üretilebilir.

    Ürünlerimizde kullanılan fanlar Ø300-Ø350-Ø400-Ø450-Ø500 mm çapta, ZIEHL-ABEGG veya muadili olarak seçilmiştir. Fanlar, korozyona dayanıklı kanatlara ve emniyet standartlarına uygun fan korumasına sahiptir. Fanlar için izin verilen çalışma sıcaklığı koşulları

    -40°C ve +50°C arasındadır ve termal sınıfı F’dir.

DEFROST SİSTEM:

1. Tip Defrost Sistem: 0°C ve +5°C sıcaklık değerine sahip olan soğuk odalarda uygulanır. Defrost ısıtıcılar yalnızca batarya üzerine monte edilir.

2. Tip Defrost Sistem: -35°C ve 0°C sıcaklık değerine sahip donmuş odalarda uygulanır. Defrost ısıtıcılar batarya ve dranaj tavasına monte edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir