Fiyat Anlayışımız

Soğutma Sektöründe fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir. İpek Genç Soğutma, profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez ve kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi hedefleyen kapkaççı yaklaşımlarla uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz. Ürünlerimizde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürün ve hizmetlerimizi fiyatlandırırken, farklı malzemeye/işçiliğe göre farklı alternatifleri sizlere sunmaktayız. İş ortağınız olarak bizlere düşen; gereksiz maliyetler veya hedef/kalite ilişkisi konusunda sizleri uyarmak ve ürün/fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.

Servis – Garanti ve Yedek Parça


İpek Genç Soğutma; tüm ürün ve hizmetlerine garanti vermektedir. Kendimizden kaynaklanan hataları, müşterimizle diyalog içerisinde telafi ederek gidermekteyiz. Bu garanti, yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış ve etik sorunudur. Kullandığımız bütün malzeme ve ekipmanlar birinci kalite iş alma hedefimize göre seçilmektedir. Tüm üretim ve projelerimizde bilgisayar destekli tasarımın gücünü kullanarak en doğru ve en kesin sonuca ulaşmak için çalışmaktayız. Kaliteyi ve dürüstlüğü temel alan hizmet anlayışımızı her zaman hissedeceksiniz.

Enerji Tasarrufu ve Çevrecilik

Kaliteli ekipman ve thermic dizayn sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlamakta ve verim arttırılmaktadır. Gürültü konusunda Avrupa normları seviyesinde olan makineler üretilmektedir. 
İpek Genç Soğutma cihazlarında çevre ve ozon dostu soğutucu gazlar kullanılmakta olup bu konu üzerinde hassasiyet gösterilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız tarafından koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir.
En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir. Türkiye’nin sayılı firma ve kurumlarına soğutma alanında üretim, proje − taahhüt, satış, montaj ve servis gibi farklı hizmetleri veren İpek Genç Soğutma yıllar boyunca sizin yanınızda olmayı hedeflemektedir. Bir İpek Genç Soğutma ürününe sahip olmak müşterilerimiz için ayrıcalıktır.